איך ליצור תחשיב משפחתי לקניות קבועות ולא קבועות בבית

תוכן עניינים

תמר גרינדברג
עורכת תוכן ראשית

הצטרפו לדיוור!

רוצים להישאר מעודכנים בכל פעם שעולה מאמר חדש לאתר? הכי קל לעשות את זה דרך רשימת התפוצה שלנו! הצטרפו עכשיו בחינם:

ההוצאה הגבוהה ביותר של משק בית בכל חודש היא כמובן על הקניות. עם זאת, לא תמיד אנחנו יודעים בדיוק כמה הוצאנו על קניות וקשה לנו לחשב את היחס בין הקניות הקבועות והלא הקבועות במשק הבית. אנחנו כאן כדי לתת לכם את כל מה שצריך כדי ליצור את התחשיב הזה בצורה מהירה ונוחה. 

הוצאות לא קבועות

את ההוצאות הקבועות שלנו בכל חודש יחסית קל לנו לחשב, כיון שהן לא משתנות באופן מהותי. אולם ישנן הוצאות כמו בגדי תינוקות וילדים, משחקי ספורט, משחקי יצירה שהן הוצאות לא קבועות ויותר קשה לנו לדעת כמה בדיוק הוצאנו עליהן. בדיוק בשביל אנחנו כאן לעזור לכם לבצע את החישוב הזה.

קבוצת ווטסאפ

ההמלצה שלנו היא ליצור קבוצת ווטסאפ שבה תעדכנו אחד את השני על כל ההוצאות שהוצאתם. בכל תקופת זמן, בדקו מהן ההוצאות שבכל חודש היו חלק מסל הקניות הקבוע שלכם, ואלו הוצאות היו הוצאות שניתן להגדיר אותן כחד – פעמיות. כך גם תוכלו לדעת כמה בסך הכל הוצאתם ובנוסף תדעו לחלק בצורה מדויקת בין הוצאות קבועות לבין הוצאות לא קבועות.

לסיכום

חישוב ההוצאות הוא אחד הדברים החשובים ביותר כדי לחסוך בהוצאות משק הבית. הדבר הטוב ביותר הוא קבוצת ווטסאפ משפחתית שבה תעדכנו על ההוצאות השונות.

כנסו לבקר >> malaho

מה דעתכם על הכתבה? שתפו איתנו!

אודות אקספדיאנט

אקספדיאנט הינו פורטל תוכן עשיר המציג מגוון רחב של נושאים בתחומים המעניינים ביותר: יופי וטיפוח, סטייל, לימודים, שיווק, ביזנס ועוד! כאן תוכלו למצוא את המיטב התכנים והעדכונים העכשווים ביותר!

מה מעניין אתכם?

הכתבות האחרונות שעלו לאתר
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים כל הזמן

דילוג לתוכן