איך ליצור תחשיב משפחתי לקניות קבועות ולא קבועות בבית

חישוב תקציב

ההוצאה הגבוהה ביותר של משק בית בכל חודש היא כמובן על הקניות. עם זאת, לא תמיד אנחנו יודעים בדיוק כמה הוצאנו על קניות וקשה לנו לחשב את היחס בין הקניות הקבועות והלא הקבועות במשק הבית. אנחנו כאן כדי לתת לכם את כל מה שצריך כדי ליצור את התחשיב הזה בצורה מהירה ונוחה. 

הוצאות לא קבועות

את ההוצאות הקבועות שלנו בכל חודש יחסית קל לנו לחשב, כיון שהן לא משתנות באופן מהותי. אולם ישנן הוצאות כמו בגדי תינוקות וילדים, משחקי ספורט, משחקי יצירה שהן הוצאות לא קבועות ויותר קשה לנו לדעת כמה בדיוק הוצאנו עליהן. בדיוק בשביל אנחנו כאן לעזור לכם לבצע את החישוב הזה.

קבוצת ווטסאפ

ההמלצה שלנו היא ליצור קבוצת ווטסאפ שבה תעדכנו אחד את השני על כל ההוצאות שהוצאתם. בכל תקופת זמן, בדקו מהן ההוצאות שבכל חודש היו חלק מסל הקניות הקבוע שלכם, ואלו הוצאות היו הוצאות שניתן להגדיר אותן כחד – פעמיות. כך גם תוכלו לדעת כמה בסך הכל הוצאתם ובנוסף תדעו לחלק בצורה מדויקת בין הוצאות קבועות לבין הוצאות לא קבועות.

לסיכום

חישוב ההוצאות הוא אחד הדברים החשובים ביותר כדי לחסוך בהוצאות משק הבית. הדבר הטוב ביותר הוא קבוצת ווטסאפ משפחתית שבה תעדכנו על ההוצאות השונות.

כנסו לבקר >> malaho

הירשמו לניוזלטר שלנו

המלצת העורך

המגזין

רישיון למנוף סל

האם צריך רישיון למנוף סל? מנופי סל ומנופים בכלל, הם כלים מסיביים וכבדים שמגיעים גם לגבהים ענקיים, ולכן בהחלט מדובר בכלי שצריך להחזיק עבורו ברישיון,

קרא עוד »
המגזין

כלי תחבורה חשמליים לעיר

פעם זה היה מכוניות, כמעט רק מכוניות, לפעמים אולי אופניים פשוטות, ואוטובוסים כמובן, אך זה הכל שייך לעבר, כי כלי התחבורה החשמליים הגיעו לעיר, ומאז

קרא עוד »
הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים כל הזמן