בואו נדבר על זה – ניקיון שטיחים

בואו נדבר רגע על ניקיון שטיחים. זוכרים איך האימהות והסבתות שלנו היו שמות את השטיח על המעקה בסלון. מודיעות לכל השכנות בבניין שיסגרו את התריסים כדי שהן יוכלו לדפוק עם "הדופק שטיחים" ואז היו עוברות על כל השטיח עם חומץ 5%? בהחלט אלו היו ימים יפים! היום כמעט שכבר לא עושים זאת. היום יש כל כך הרבה פתרונות שניתן לעשות. חלקם בבית וחלקם ע"י הזמנת שירות צוות ניקיון שטיחים בבית.

השטיח התמלא כתמים?

איזה כיף זה לקבל את השטיח החדש ולפרוס אותו בסלון או בחדר השינה. זה פתאום ממלא את החלל שעד לפני שהשטיח הגיע היה נראה ריק. אבל לאחר זמן מסוים השטיח התמלא בכתמים וזה ממש מתסכל אבל כמו לכל דבר, גם לניקיון שטיח יש פתרון קל ומהיר. 

אז אפשר לחזור לשיטת הסבתות עם החומץ אבל צריך לבדוק את הרכב הבד של השטיח כדי לא להרוס אותו או להשתמש בחומרים עדינים ומעולים ע"י ריסוס כמות מסוימת על השטיח, שפשוף עדין עם מברשת מיוחדת, שאיבה קלה, מחכים שיתייבש ואז התוצאה נגלית לעין.

יש עוד פתרון

כשרציתי לנקות את השטיחים המפונקים שלי ששוב התמלאו כתמים. אתם יודעים, כלב, 3 ילדים זה מספיק להבין את גודל הבעיה… חיפשתי צוות ניקיון שטיחים מומלץ מראשון לציון בעיר שבה אני כדי שיגיע במהירות הבזק לפתור לי את בעיית הכתמים על השטיחים שלי בבית.                                               

תוך יומיים התייצבו אצלי חברה מקצוענים בניקיוי שטיחים שרק לפי אופי העבודה שלהם הייתה לי הרגשה שהתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת.

נחזור להתחלה – השטיח ממש כמו חדש

כמו שרשמתי בהתחלה על אותה ההרגשה הראשונה שבה אנחנו פורסים את השטיח החדש בסלון או בחדרי השינה וכבר יש הרגשת חמימות. אז אחרי ניקיון הכתמים מהשטיח ההרגשה הזאת עוד יותר מתעצמת כי עכשיו יש ריח משגע שממלא את כל הבית נוסף על הנראות וההרגשה של "חדש".

לסיכום – אל תיקחו סיכון בניקוי שטיחים

אם אין לכם זמן או כוח או ידע אל תיקחו סיכונים והזמינו צוות ניקוי שטיחים שיגיע לחסל את הכתמים ששוב התמלאו על השטיחים שלכם. כאמור בכל אזור יש צוות מנצח, אני הזמנתי צוות ניקיוי שטיחים בראשון לציון שעשה עבודה יוצאת מן הכלל.

בהצלחה 🙂

רוצים ללמוד עוד ? >> talkback.org.il

הירשמו לניוזלטר שלנו

המלצת העורך

המגזין

רישיון למנוף סל

האם צריך רישיון למנוף סל? מנופי סל ומנופים בכלל, הם כלים מסיביים וכבדים שמגיעים גם לגבהים ענקיים, ולכן בהחלט מדובר בכלי שצריך להחזיק עבורו ברישיון,

קרא עוד »
המגזין

כלי תחבורה חשמליים לעיר

פעם זה היה מכוניות, כמעט רק מכוניות, לפעמים אולי אופניים פשוטות, ואוטובוסים כמובן, אך זה הכל שייך לעבר, כי כלי התחבורה החשמליים הגיעו לעיר, ומאז

קרא עוד »
הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים כל הזמן