ניקיון אחרי שיפוץ – טיפים והמלצות

תוכן עניינים

תמר גרינדברג
עורכת תוכן ראשית

הצטרפו לדיוור!

רוצים להישאר מעודכנים בכל פעם שעולה מאמר חדש לאתר? הכי קל לעשות את זה דרך רשימת התפוצה שלנו! הצטרפו עכשיו בחינם:

סידור וניקיון אחרי שיפוץ

כשאנחנו נרצה לנקות אחרי שיפוץ נעדיף שכל בעלי המקצוע שלנו יסיימו את כל העבודות שלהם, מאחר ויש הרבה חפצים וכלים מפוזרים בבית שנרצה להעיף לצורך הסידור. אולם, אנחנו יודעים שלא תמיד הדבר הזה מתאפשר. כדאי לשים לב שיש בעלי מקצוע שניתן לעבוד איתם במקביל והם לא אמורים להוות בעיה, ויש בעלי מקצוע שזה כמעט בלתי אפשרי לנקות דירה כאשר הם עדין עובדים בדירה. 

כיצד ניתן להתכונן כראוי לניקוי אחרי שיפוץ?

לפני שנתחיל בניקיון לאחר השיפוץ, נארגן עם הציוד שיקל וישמור על הבריאות שלנו במהלך הניקון: מסכת מגן, כפפות, שקיות אשפה, אריזות של מטלית ניקוי חד פעמיות אם ניתן, אריזות של חומרי ניקוי, שואב אבק, סולם ומטאטא. אפשרות נוספת היא להשכיר חברת ניקיון אחרי שיפוץ שתקל עלינו ותחסוך את כל המאמץ. 

האם כדאי להשכיר חברת ניקיון?

ניקיון לאחר שיפוץ יכול להיות מורכב ממספר שעות עבודה בלבד עד מספר ימים של ניקיון עמוק. אם יש יותר עבודה ממה שאנו חושבים שנוכל להתמודד לבד, רצוי להזמין חברת ניקיון לאחרי שיפוץ שתבוא לעזור. מה שטוב בהעסקת חברה מקצועית הוא שאנו נוכל לקבוע כל זמן שמתאים לנו. במקום להסתבך בניקיון המפרך, נוכל לנצל את הזמן כדי להתעסק עם מטלות אחרות הקשורות לארגון הבית.

חברות רבות יכולות מציעות גם חבילות ניקיון ספציפיות לאחר שיפוץ. אלה מורכבים בדרך כלל מניקוי כל החדרים, ניקוי אבק סדקים וחריצים ואפילו התמודדות עם לוחות הבסיס והחלונות. 

איך נדע לבחור חברת ניקיון שתתאים לנו?

מומלץ מאוד לאחר לכתוב את שם חברת הניקיון שמצאנו ברשת, ולבחון מה הגולשים אומרים ומה הם הרשמים שלהם. אחד ממקורות המידע הראשוניים שייפתחו בפנינו נקרא כרטיס גוגל עסקי. זהו כרטיס שכל חברה ועסק פותחים, ושם הגולשים יכולים לכתוב ביקורות ולדרג עם עד 5 כוכבים. בדקו את הביקורות. בנוסף רצוי לעשות השוואת מחירים בין מספר חברות ניקיון שונות, וגם האם ישנם הבדלים משמעותיים במחיר.

מה דעתכם על הכתבה? שתפו איתנו!

אודות אקספדיאנט

אקספדיאנט הינו פורטל תוכן עשיר המציג מגוון רחב של נושאים בתחומים המעניינים ביותר: יופי וטיפוח, סטייל, לימודים, שיווק, ביזנס ועוד! כאן תוכלו למצוא את המיטב התכנים והעדכונים העכשווים ביותר!

מה מעניין אתכם?

הכתבות האחרונות שעלו לאתר
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים כל הזמן

דילוג לתוכן